Lista zapisanych
- Piotr Frydrychowski Kleczew
- Jacek Małkowski Gniezno
- Piotr Banasiak Ozorków
- Kazimierz Musiałowski Smogorzewiec
- Bartosz Pis Gdańsk
- Zbigniew Baraniecki Poznań
- Krzysztof Kammer Konin
- Jacek Bąkowski Konin
- Zbigniew Tomczak Gniezno
- Jacek Baran Golina
- Tomasz Hęś Trzemeszno
- Jacek Etzel Poznań
- Anna Adam Września
- Michał Wilczyński Konin
- Andrzej Bugajny Koło
- Jerzy Matuszewski Strzałkowo
- Zbigniew Jamrozik Koło
- Arkadiusz Gajda Konin
- Rafał Siupa Golina
- Janusz Lenc Bydgoszcz
- Przemysław Frydrychowski Kleczew
- Dariusz Szymański Kleczew
- Piotr Szymański Kleczew
- Grzegorz Wasyl Grabowski Warszawa
- Tomasz Andrzejewski Wola Podłężna
- Marian Kapitańczyk Poznań
- Piotr Gadomski Czerwonak
- Piotr Wawrzyniak Lądek
- Bartłomiej Fojt Poznań
- Zbigniew Szymczak Koło
- Robert Rożko Koło
- Piotr Warwas Kleczew
- Magdalena Bródka Poznań
- Paweł Kaczmarek Poznań
- Dariusz Kaczmarek Poznań
- Roman Gordon Bydgoszcz
- Krzysztof Czuba Ozorków
- Zuzanna Hajdrych Kleczew
- Lech Hajdrych Kleczew
- Joanna Przybył Konin
- Łukasz Basiński Inowrocław
- Tomasz Konieczka Posada
- Norbert Jachymczyk Jaworzno
- Renata Wierzowiecka Puszczykowo
- Jerzy Etzel Poznań
- Grażyna Łechtańska Golina
- Katarzyna Śmigielska Golina
- Krystian Tarajkowski Poznań
- Marek Kobyłka Kalisz
- Barbara Fildebrandt Poznań
- Rafał Nowicki Koło
- Grzegorz Augustyniak Konin
- Piotr Pacuła Gliwice
- Magdalena Warzych Golina
- Andrzej Rech Łódź
- Dawid Sikora Rakowina
- Janusz Występski Gniezno
- Wojciech Hoch Konin
- Żaneta Bylewska Golina
- Arkadiusz Nawrocki Kleczew
- Mariusz Leśniewicz Konin
- Krzysztof Tomaszewski Turek
- Dawid Czerwczak Konin
- Wojciech Maciejewski Konin
- Sebastian Królik Ślesin
- Jolanta Szurgot Koło
- Marek Zakrocki Powiercie
- Marcin Ignaczak Konin
- Joanna Panfil Koło
- Henryk Rogoziński Buk
- Krzysztof Lipiński Koziegłowy
- Bernadeta Lipińska Koziegłowy
- Piotr Górnik Kleczew
- Janusz Zakrzewski Mogilno
- Damian Ciesielski Golina
- Rafał Grzegorzewski Niemcz
- Grzegorz Wojciechowski Mogilno
- Bartosz Stanek Śmigiel
- Jacek Flak-Marcinkowski Opalenica
- Arkadiusz Sadowski Opalenica
- Piotr Koch Mogilno
- Tomasz Kupczyk Kalisz
- Mariusz Mazurek Kalisz
- W. Szczepaniak Ostrów Wlkp.
- Katarzyna Mazurek Kalisz
- Piotr Szwedo Czernikowo
- Władysław Wieczorkowski Poznań
- Krzysztof Wieczorkowski Poznań
- Łukasz Kapuściński Koło
- Janusz Rybicki Police
- Grzegorz Śramkowski Koło
- Marek Hofman Kleczew
- Florian Hofman Kleczew
- Jan Piduch Poznań
- Piotr Kominowski Poznań
- Rafał Makuła Konin
- Aneta Pluskota Linie
- Andrzej Kokorzycki Koło
- Artur Bielak Kalisz
- Lech Mucha Poznań
- Mieczysław Mikołajewski Żelazków
- Ryszard Radke Ozorków
- Paweł Wojtaszak Poznań
- Tomasz Kubiak Jelcz Laskowice
- Robert Wentland Gniezno
- Damian Bugajny Kalisz
- Elżbieta Czerniak Borzykowo
- Henryk Czerniak Borzykowo
- Łukasz Czajka Ciążeń
- Bartosz Słomowicz Gniezno
- Łukasz Stęborski Sochaczew
- Maciej Malinowski Kazimierz Biskupi
- Ireneusz Wechman Gostyń
- Kazimierz Pawlak Ostrów Wlkp.
- Agnieszka Czerniak Poznań
- Maciej Mróz Włodawa
- Marcin Jabłoński Słupca
- Michał Senger Gąsawa
- Mariusz Tokarczyk Legnica
- Sylwester Nadolski Konin
- Marcin Pawłowski Włocławek
- Patrycja Talar Pobiedziska
- Zbigniew Górczyńsk Chełmica Cukrownia
- Mieczysław Rossa Luboń
- Tadeusz Przygodzki Piotrków Tryb.
- Adam Knopik Piotrków Tryb.
- Robert Cieślak Poznań
- Krzysztof Boczula Bielawy
- Stanisław Przybylak Poznań
- Jarek Wolski Mogilno
- Waldemar Kopeć Bobrowniki
- Ewa Sobkowiak Poznań
- Waldemar Szygenda Konin
- Cezary Dziopa Konin
- Edward Pilarski Konin
- Zbigniew Gałązka Konin
- Zbigniew Chrabąszcz Duniów Duży
- Przemysław Wesołowski Stare Miasto
- Roman Talar Pobiedziska
- Edward Gołębiewski Pobiedziska
- Kazimierz Stawicki Modzerowo
- Nina Rybicka Wola Podłężna
- Kamila Kowalik Lednogóra
- Marian Świtoń Bukownica
- Tadeusz Łaszkiewicz Koło
- Małgorzata Świdlikiewicz Golina
- Jarosław Wolski Mogilno
- Mariusz Mikołajczyk Turek
- Ryszard Płochocki Nowe Skalmierzyce
- Adam Sypniewski Dzierżoniów
- Aleksandra Wolna Poznań
- Janusz Grzgorek Września
- Maciej Brzezinski Ślesin
- Przemyslaw Lipiński Kazimierz Biskupi
- Krystian Biały Dzierżoniów
- Jan Nowak Gniezno
- Michał Kucharski Poznań
- Andrzej Nowinowski Cisew
- Grzegorz Hakalo Komorniki
- Zdzisław Szymański Koło
- Arek Jankowski Poznań
- Sebastian Kubasik Kotlin
- Bartosz Pozorski Wilczyn
- Hieronim Szczypkowski Ostrów Wlkp.
- Zbigniew Maciejewski Inowrocław
- Emilia Wojciechowska Uniejów
- Jakub Marzyjanek Inowrocław
- Jacek Rzeszut Poznań
- Bogdan Makowski Płock
- Sebastian Taczka Ostrów Wlkp.
- Piotr Taczka Ostrów Wlkp.
- Damian Michalak Kleczew
- Jacek Basa Kruszwica
- Maciej Żurowski Konin
- Paweł Galas Konin
- Adam Chrzanowski Koło
- Krzysztof Chrzanowski Koło
- Zdzisław Szymański Koło
- Leszek Litwa Koło
- Marek Dobosz Golina
- Sylwia Rzymska Płock
- Michał Chorążyczewski Oborniki
- Janusz Rupnik Turek
- Kamil Rupnik Turek
- Mirosław Antkowiak Golina
- Joanna Banasik Łódź
- Kamil Kaliski Inowrocław
- Henryk Marek Warszawa
- Beata Frydrych Warszawa
- Tomasz Łukaszewski Poznań
- Piotr Sowiński Lochowice
- Andrzej Spadło Młokicie
- Jerzy Herbut Kluczbork
- Kazimierz Żygadło Krzywiczny
- Barbara Nowak-Lewandowska Zberki
- Tomasz Kubiak Inowrocław
- Antoni Sikora Gąsawa
- Natalia Kubiak Inowrocław
- Andzej Pacuła Gliwice
- Tatiana Pacuła Gliwice
- Zbigniew Miciuła Świdnica
- Jacek Szwed Witkowo
- Zbigniew Szymański Koło
- Mateusz Oracz Plewiska
- Ewa Ratajczyk Słomowo
- Grzegorz Ratajczyk Słomowo
- Jakub Łuczak Kazimierz Biskupi
- Piotr Łuczak Kazimierz Biskupi
- Zbigniew Szczepankiewicz Kazimierz Biskupi
- Tomasz Młynarczyk Mogilno
- Tadeusz Łaszkiewicz Koło
- Jarosław Wolski Mogilno
- Piotr Mleczak Poznań
- Andrzej Bratek Bydgoszcz
- Władysław Angiel Bydgoszcz
- Jerzy Kalicki Witkowo
- Zbigniew Kazibut Poznań